Aktuálne počasie: Best Western Hotel Premier International Brno ubytovanie Brno Aktuálne počasie: hmla
Denná tepl.: 5 °C
Nočná tepl.: -4 °C
Vietor: 6 m/s
Nevyhovuje Vám tento Best Western Hotel? Ďalšie ubytovanie nájdete tu.

Ubytovanie Slovensko
Odporúčajte tyto stránky:

Best Western Hotel Premier International Brno / ubytovanie Brno

Best Western Hotel Brno Premier International Brno
 
Best Western Premier Hotel International Brno je luxusný štvorhviezdičkový hotel, situovaný v historickej časti mesta Brna, pod hradom Špilberk. Svojim hosťom ponúka konferenčné služby, gastronomické špeciality, možnosť parkovania v podzemných garážach a využitie moderného fitness centra.

Či už cestujete služobne alebo súkromne Best Western Premier Hotel International Brno ponúka veľmi štýlové a príjemné ubytovanie, kde sa budete cítiť lepšie ako doma.

Ubytovanie
Hotel ponúka ubytovanie v 252 izbách vrátane apartmánov. Hostia majú v cene izby raňajky formou bufetu, využitie bezdrôtového internetového pripojenia Wi-Fi, voľný vstup do bazéna, vírivky, sauny a pary v hotelovom fitness centre.

Izby sú k dispozícii v kategórii
Premier s moderným dizajnom a nádherným výhľadom na hrad Špilberk a historické centrum mesta.
Executive sú klimatizované izby, vybavené kúpeľňou, WC, telefónom s priamou voľbou, internetovou prípojkou LAN, TV so satelitným príjmom, hotelovým informačným systémom Eclipse, plateným TV programom, minibarom a trezorom.

Stravovanie - Reštaurácie
Hotel je vyhlásený svojimi kulinárskymi službami. Pre návštevníkov a hotelových hostí sú pripravené reštaurácia Lucullus, Plzeňka, Lobby Bar Siesta a Champion's Club.

Lucullus je moderná reštaurácia s výhľadom priamo do stredu mesta Brna. Gurmetská kuchyňa, ktorá zahŕňa špičkovo servírované jedlá medzinárodnej kuchyne a grilované špeciality spolu s mnohými druhmi svetových i tuzemských vín.

Reštaurácia Plzeňka patrí k propagátorom tradičnej českej a moravskej kuchyne. Vďaka tomu je zaradená do projektu Czech Specials. Každodenná ponuka nových jedál a tradičné kulinárske hody raz do mesiaca svojich hostí nikdy nesklamú. Čapované plzeňské pivo je samozrejmosťou.

Hotelový lobby bar s rýchlym občerstvením a príjemnou obsluhou je tým najvhodnejším miestom pre krátke súkromné či firemné stretnutia. Otvorené denne 6.30-24.00 hodín. Champion's Club - Možnosť prenájmu na rôzne spoločenské akcie vhodný najmä pre incentívnu klientelu.

Konferencie
Kongresové centrum je tvorené dvoma veľkými sály pre 250 a 350 osôb, ktoré sú vzájomne prepojiteľné, s možnosťou auditoria až pre 500 osôb, 5 konferenčných miestností (4 propojitelných) pre 20-69 osôb. Všetky priestory sú klimatizované. Centrum je spojené foyer a chodbami ideálnymi pre konania sprievodných prezentácií, registrácií atď. Hotel disponuje dostatočným počtom miest v reštauráciách pre obedy a večere úmerne k počtu miest v Kongresovom centre. Hotel sa špecializuje aj na organizovanie veľkých konferencií až do 4 000 ľudí vrátane ubytovania, stravovania a spoločenského programu.

Technické vybavenie pre konferencie
Zapožičanie projekčnej techniky, ozvučenie miestností s možnosťou ozvučenia aj celého Kongresového centra a reštaurácií z jedného miesta - 5 000 Kč. Možnosť prepojenia zvukovo aj obrazovo cez informačný systém ASIS do izieb - 700 Kč / hod. Telekonferencie a ďalšie technické vybavenie na základe požiadaviek.

Brno je druhé najväčšie mesto Českej republiky, patrí medzi najvýznamnejšie obchodné a spoločenské centrá (Automotodrom Brno, Brnenské veľtrhy a výstavy). Nájdete tu veľa múzeí, koncertných sál a divadiel.
 
Best Western Hotel Brno Premier International Brno - Pri hotely je vlastné parkoviskoBest Western Hotel Brno Premier International Brno - hotel má reštauráciuBest Western Hotel Brno Premier International Brno - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýBest Western Hotel Brno Premier International Brno -  kadernictvo - holičstvoBest Western Hotel Brno Premier International Brno - možnosť pripojenia na internetBest Western Hotel Brno Premier International Brno - krytý bazén v hoteliBest Western Hotel Brno Premier International Brno - Televizor má príjem satelitných  programůBest Western Hotel Brno Premier International Brno - Iybz sú vybavené televízoromBest Western Hotel Brno Premier International Brno - Izby s vlastnou kúpelkouBest Western Hotel Brno Premier International Brno - Izby s vlastnou toaletouBest Western Hotel Brno Premier International Brno - v izbach je telefon